Газобалонна система 7-го покоління надає наступні вигоди:

- універсальна установка ГБО – простий монтаж

- немає необхідності переробки бензинового насоса високого тиску

- проста конфігурація системи – аналогічно Q-поколінню STAG (множник)

- немає необхідності емуляції бензинових форсунок (стійкість до помилок)

- підтримка двигунів з двома форсунками (multi + direct)

- простий і зручний сервіс системи – зовнішні насоси

- використання стандартних компонентів ГБО: редуктор, форсунки, електромагнітні клапани, класичний газовий балон, термопластикові трубки

Газобалонне обладнання 7 покоління, передбачає впорскування газового палива в двох фазах – рідкій і газоподібній. На сьогоднішній день це найбільш інноваційна система, яка кардинально відрізняється від усіх існуючих автогазових систем.

Створена компанією АС система STAG 500 DIS ідеально підходить для двигунів з безпосереднім впорскуванням бензину, але вона може також швидко «трансформуватися» для інших двигунів – нових товарів в автомобільній промисловості.

Останнім часом виробники автомобілів все частіше випускають двигуни, що використовують одночасно безпосереднє і розподілене впорскування палива. І до недавнього часу це було справжнім викликом виробникам ГБО. В даний час STAG 500 DIS є єдиним ГБО в світі, який може працювати в таких системах.

Переваги ГБО 7 покоління

Система має абсолютно інноваційний алгоритм роботи, дозволяє двигуну працювати виключно на газовому паливі, без бензину. Газ подається в двох фазах одночасно (рідка і газоподібна), що усуває недоліки, характерні для ГБО VI-го покоління. STAG 500 DIS також підходить для двигунів з системою впорскування бензину двома форсунками.

Безперечними перевагами даної системи є простота монтажу і калібрування. Ці процедури майже повністю аналогічні з системами 4 покоління: немає необхідності модернізації насоса високого тиску, для монтажу використовуються стандартні компоненти, термопластикові трубки, редуктор, форсунки, електромагнітні клапани, балон.

Уже зараз ця система проходить тестування фахівцями ProfiGas і незабаром буде запропонована споживачам.

 

Хочете встановити найсучасніше ГБО? Надішліть заявку прямо зараз!