Якість газу на більшості заправок залишає бажати кращого. Саме цього фактора найчастіше бояться ті хто хоче встановити на свою машину ГБО. І для того щоб мінімізувати цю проблему мережа автогазових СТО «Profigas» почала тісну співпрацю з провідним гравцем паливного ринку, компанією WOG. Остання має найрозгалуженішу мережу автозаправних комплексів на всій території України.

Партнерська програма має на увазі масу вигод для кінцевого споживача. Серед основних переваг:

  • Знижки на газове паливо, бензин і ДТ;
  • Можливість закупівлі палива про запас;
  • Додаткові бонуси від покупок в магазинах при АЗС;
  • Участь в різних програмах лояльності.

Але найголовніше – це повна захищеність від можливої ​​заправки брудним газом. Всі клієнти мережі автогазових СТО «Profigas» регулярно заправляючись на АЗК WOG гарантовано застраховані від проблем з газом. У разі проблем з ГБО і після перевірки історії заправок, клієнт отримає безкоштовний ремонт автогазової системи.

При цьому Інженерно-сервісна служба мережі автогазових СТО «Profigas», збираючи та аналізуючи подібні звернення, буде займатися ще й відправкою рекламацій виробникам ГБО. Для того, щоб останні мали можливість максимально адаптувати пропоноване на ринку України ГБО до реалій нашого палива.

Подробиці програми і правила участі в ній ви можете дізнатися безпосередньо у менеджерів при зверненні на будь-який з СТО «Profigas».